ربات استخراج ارز دیجیتال تلگرام بصورت رایگان

در این بخش ما جدیدترین ربات های استخراج ارز دیجیتال تلگرام را که معتبر هستند و تیک آبی دارند را معرفی خواهیم کرد. ایردراپ های کلیکی در تلگرام که با نات کوین شروع شده و با همستر به اوج خود رسیده است. علاوه بر اینها ربات های ارز دیجیتال تلگرام زیادی وجود دارد که می‌توانید در اونها فعالیت کنید.

در واقع شما با شرکت کردن در یک ایردراپ معتبر، بصورت رایگان توکن دیجیتال واقعی دریافت خواهید کرد که در آینده قیمت دار شد می‌توانید آن را بفروشید. هدف ما از ایجاد این صفحه برای تشخیص ایردراپ واقعی و دارای واریزی در سال 1403 است. در ادامه لیست ایردراپ‌ های رایگان را به شما معرفی می‌کنیم.

1- ربات ایردراپ میم فای MemeFi

ربات MemeFi

پروژه میم‌کوین و گیمینگ بسیار قوی و فعال در کمپین شبکه Linea هست که تونسته در مدت کمی میلیونها کاربر و جذب کنه! از قسمت تسک ها حدود دو میلیون تسک رایگان میده با دویست هزارتا اتوتپ فعال کنید و هر روز نزدیک 600.000 براتون جمع کنه. نکته جالب بودجه این ایردراپ هست که یک میلیارد دلار می‌باشد، توی کل سابقه تو کریپتو چنین پروژه بزرگی نبوده و حتی اتریوم و ترون با این بودجه شروع نکردن!!

ربات بازی میم فای MemeFi

از طریق دکمه زیر می‌توانید بازی MemeFi را شروع کنید و سکه جمع کنید. زمان پاداش دهی مشخص نیست اما ظاهرا به حوالی نیمه‌ی تیر تا نیمه‌ی مرداد کشیده خواهد شد

اگه نتوانستید عضو کانالش بشید از طریق پوشه میم فای اقدام کنید

2- ربات بازی Cex Power Tap | بسیار بسیار ارزشمند

ربات Cex

بات CEX IO (تلفظ درستش سی ایی ایکس) یکی از ایردراپ های محبوب چند وقت اخیره که تیک آبی تلگرام رو گرفته و قراره که تو بازه 18 تا 24 تیر روی بلاکچین TON عرضه بشه. پیشنهاد میکنم زودتر این ربات استارت کنید چون پروژه خوبی به نظر میاد و صرافی CEX پشت این پروژه هست.

ربات بازی Cex Power Tap

از طریق دکمه زیر می‌توانید بازی Cex Power Tap را شروع کنید و سکه جمع کنید. این ایردراپ 24 تیر به اتمام میرسه و به جز خود صرافی CEX در 5 صرافی بزرگ دیگه هم لیست میشه و قابل برداشت خواهد بود.

خیلی ها با توجه به تحریم بودن ایران، درباره سیستم پاداش دهی این ربات سوال دارن که باید بگم پاداش دهی این پروژه از طریق کیف پول هایی مثل تراست ولت انجام میشه و از طریق صرافی نیست که جای نگرانی وجود داشته باشه.

3- ربات همستر کامبت | بازی Hamster Kombat

ربات همستر کامبت

پروژه‌ی همستر کامبت در صدر لیست معتبر ترین پروژه های ایردراپی قرار گرفته است و بیش از 180 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. کانال تلگرام همستر به بیش از 30 میلیون ممبر رسیده 😰 تعداد پلیرهاش از 180 میلیون گذشته و این در حالی است که نات کوین 38 میلیون پلیر داشت 🤨 باورنکردنی: الان همستر با اختلاف بزرگترین کانال تاریخ تلگرام شد 😐

ربات بازی همستر کامبت

از طریق دکمه زیر می‌توانید بازی همستر را شروع کنید و سکه جمع کنید.

هنوز زمان مشخصی برای لیست شدن همستر ( تبدیل سکه ها به پول ) اعلام نشده است و فعلا زمان هست و میتونید سکه جمع کنید.

پروژه همستر Hamster Kombat

پس از عضویت در قسمت پایین روی Earn بزنید و یکسری وظایف و انجام بدید تا مقداری به شما سکه رایگان بدهد. شما می‌توانید از پوشه همستر استفاده کنید تا یکجا در گروهها عضو شوید.

همچنین این daily reward همستر رو حتما بزنید روزانه، اگه تا ده روز پشت سر هم بزنید از این قسمت هم میشه تقریبا 7 میلیون سکه گرفت.

چگونه ربات همستر را فعال کنیم

همستر یکسری نکات نیاز داره که برای اینکه بتوانید بهتر سکه جمع کنید، عضو کانال ایرداپ ما شوید.

قیمت ارز همستر کمبات

هنوز اطلاع دقیقی از قیمت ارز همستر نیست ولی اگر همستر کامبت، به دلایلی موفق نشود و شکست بخورد، ناامیدی بسیار بزرگی در بین مردم در تمام مینی اپ های تلگرام و در سطح جهانی در کل رمز ارز مواجه خواهیم شد. از آن جایی که بسیاری از بازیکنان همستر، قبلاً هرگز با کریپتو سروکار نداشته اند، این بازی، اولین تجربه‌ی آن‌ها با چنین چیز جدیدی است. با توجه به اینکه تعداد بازیکنان، بسیار زیاد است و انتظارات در پس زمینه‌ی موفقیت نات کوین نیز بسیار زیاد است، فکر می کنم که اکثریت همچنان نا امید خواهند شد.

چه کسی پشت همستر کامبت است؟!

احتمالاً این پروژه‌ی محبوب، با مشارکت ادوارد گورینوویچ، کارآفرین مشهور روسی و فعال حوزه‌ی فناوری اطلاعات ساخته شده است. یکی از ذینفعان بازی، تلگرام است. با کمک همستر کامبت، این پیام رسان، پلتفرم خود را تبلیغ میکنند.

4- ربات تپ سواپ TapSwap | رقیب ناتکوین

ربات تپ سواپ

ربات تپ سواپ TapSwap یک پروژه جدید از سولانا هست که تیک آبی هم دارد. دوستانی که از نات کوین جا موندن، تپ سواپ جمع کنید تو روز های آینده توی چندتا صرافی قراره لیست بشه و خبرش اومد و احتمالا همون روزا هم برداشت تپ سواپ باز بشه پشتوانه این ربات سولانا هستش که هم رباتش تیک آبی داره و هم چنلش که تلگرام به هیچ چنل ارزی به راحتی تیک آبی نمیده مخصوصا ربات که خیلی سخته فقط به رباتای خیلی رسمی تیک رو میدند.

لینک ربات تپ سواپ

از طریق دکمه زیر میتوانید بازی تپ سواپ را انجام بدید.

پروژه تپ سواپ مربوط به بلاکچین SOL هست. کسایی که تو این حوزه اطلاعات دارن میدونن میم کوین ها و پروژه های رو این شبکه بازدهی خوبی داشتند. بد نیست شانس خودمون رو تو ایردراپ این پروژه امتحان کنیم. 30م ماه می (may) تپ‌سواپ لیست میشه و فراموش نکنید که به خاطر ارز سولانا این ارز احتمالا قیمت خیلی بالاتری نسبت به نات کوین خواهد داشت.

وقتی ربات و استارت کردی باید روی سکه وسطش ضربه بزنی تا امتیاز جمع کنی، اما قبلش باید به بخش Task برید و چند تا وظیفه مثل دنبال کردن توییتر و عضویت در چند کانال و انجام بدید. وقتی اینارو انجا بدید در حدود 1.50.000 سکه بهتون میده.

ربات تپ سواپ TapSwap

تسک ها یا وظایف زیر و باید همشو انجام بدید تا تیک بخوره و سکه ها به حساب شما اضافه شود.

ربات تپ سواپ

کسایی که مشکل جوین شدن دارند، از طریق پوشه “تپ‌سواپ” تمام گروه و کانالارو یکجا اضافه کنند تا دیگه معطل نشید. برای اینکه تسک های سکه رایگان براتون بیاد زبان تلگرام رو انگلیسی کنید و ربات رو دوباره استارت کنید.

اشتراک گذاری