استیکر عاشقانه عکس نوشته و فانتزی 💍 {با متن فارسی}

خانه » استیکر عاشقانه عکس نوشته و فانتزی 💍 {با متن فارسی}
استیکر عاشقانه

در این بخش استیکر عکس نوشته عاشقانه تلگرام با طراحی زیبا و پک های خوشکل در نام های مختلف که امیدواریم استیکر شماها شما در اینجا موجود باشد. پک های استیکر عاشقانه که برای شیطونی های زوجین عزیز طراحی شده تا برای مناسبت هایی مثل تبریک تولد، تبریک عید و ازدواج و … می‌باشد. این استیکرها شامل لب و بوسه و بغل است که برای شب جمعه متاهل ها بسیار کاربردی است.

چگونه از استیکر عاشقانه استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید از این پک ها استفاده کنید بر روی اسم موردنظر کلیک کرده و سپس در تلگرام باز میشود و شما میتوانید تصاویر مربوط به آن را ببینید که در پایین دکمه افزودن را زده تا در تلگرام شما سیو شود.

توجه کنید این استیکر‌ها برای پیامرسان تلگرام هست ولی شما می‌توانید آنها را به پک قابل استفاده در واتساپ هم تبدیل کنید. برای اینکار نیاز دارید آموزش انتقال استیکر از تلگرام به و اتساپ را انجام دهید.

لیست استیکر عاشقانه دونفره مخصوص زوجین

این پک‌ها دارای تصاویر کارتونی متفاوتی هست و جملات زیادی مانند : دوستت دارم، عاشقتم و انواع دیالوگ هایی که در زندگی زناشویی استفاده می‌شود، بکار رفته است. 4 تا پک اول دارای اسم نیست و برای عموم قابل استفاده است.

استیکر عاشقانه خودم و خودت 1
استیکر عاشقانه خودم و خودت 2
استیکر عاشقانه خودم و خودت 3
استیکر عاشقانه خودم و خودت 4

استیکر اسم من و همسرم نبود! چیکار کنم؟

اصلا نگران نباشید چون که ما یک بخش آماده کردیم که می‌توانید با نام و متن دلخواه برای خودتون سفارش دهید. از طریق دکمه زیر به صفحه ثبت سفارش بروید.

پیمایش به بالا