کسب بیت کوین رایگان در هر ساعت | با گردونه شانس توسط گوشی

خانه » رپورتاژ » کسب بیت کوین رایگان در هر ساعت | با گردونه شانس توسط گوشی
ربات بیت کوین تلگرام

در این بخش میخوام بهتون یک سایت معرفی کنم که با استفاده از اون هر ساعت و با گوشی خودتون بیت کوین و دلار بصورت رایگان استخراج کنید. اگه نمیدانید بیتکویین چیست میتوانید با یک سرچ ساده در اینترنت کلی اطلاعات درباره این ارز دیجیتال بسیار گرون قیمت و ارزشمند بدست بیاورید. سایت های زیادی برای انجام کاری کوچک به شما بیت کوین میدهند که میتوانید در کیف پول خود بریزید و یک سرمایه گذاری ارزی بلند مدت داشته باشید

اما یکی از معتبرترین و قدیمی ترین سایت ها در زمینه کسب بیت کوین رایگان فری بیتکوین هست که برای فعالیت در این سایت می بایست ابتدا حساب بیت کوینی داشته باشید اگر تا به حال اقدام به افتتاح این حساب نکرده اید، از طریق لینک زیر و براحتی با ایمیل ثبت نام کنید.

برای ثبت نام در freebitcoin کلیک کنید

بعد از وارد شدن به صفحه مربوطه با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در قسمت NEW USER و فشردن کلید Sign Up حساب شما ایجاد می شود البته توجه داشته باشید اطلاعات خود را صحیح وارد کنید و یک ایمیل صحیح هم درج کنید تا لینک فعال سازی به اون ارسال شود.

اکنون با وارد کردن حساب بیت کوین خود به عنوان شناسه ورود و پسورد انتخابی خودتان در قسمت Have An Account می توانید وارد حساب خود شوید.

دقت کنید که در قسمت Free Play باشید حال بعد از زدن تیک کپچا و زدن دکمه ROLL به بیت کوین های خود در سایت اضافه کنید و منتظر ساعت بعد باشید به همین راحتی هر یک سای بیتکویین دریافت کنید و اگه بتونید عدد طلایی و بدست بیارید یعنی 200 دلار مفت و مجانی به حسابتون واریز میشود.

پیمایش به بالا