گروه بانوان تلگرام | خرید و فروش و تبلیغات مخصوص خانم‌ها

خانه » گروه تلگرام | بزرگترین لینکدونی فعال 💬 (Telegram Group) » گروه بانوان تلگرام | خرید و فروش و تبلیغات مخصوص خانم‌ها

چگونه عضو گروه بانوان تلگرام شویم، پیوستن به گروه تلگرام خانم ها که در آن خرید و فروش محصولات خود را انجام می‌دهند به شما کمک می‌کند که اگر جنس خاصی دارید بفروشید و یا اگر از چیزی خوشتون اومد اونو بخرید.

تلگرام که به همراه اینستاگرام و واتساپ یکی از پرطرفدارترین پیامرسان‌ها در ایران محسوب می‌شود که تقریبا هرکسی گوشی هوشمند داره حتما یکی از این سه پیامرسان یا حتی یک کدومش استفاده می‌کند.

اینستاگرام و تلگرام با هم می‌توانند به شما در فروش محصولات کمک کنند و با پیج و کانالهای زیادی که دارند بهترین مکان برای بازاریابی شما عزیزان هستند. بانوان محترم ایران زمین می‌توانند با عضویت در گروه بانوان سایت ما به تبادلات و معرفی محصولات خود بپردازند

چرا در گروه بانوان تلگرام عضو شویم

در گروه‌های مخصوص خانم ها که همه‌ی اعضا خانم هستند کاربر احساس امنیت بیشتری میکنه و دیگه کسی هم مزاحمتی براش ایجاد نمیکنه و با خیال راحت میتونه در این نوع گروهها فعالیت کنه و به تبادل اطلاعات با دیگر خانم ها بپردازد.

هرگونه مزاحمت، رعایت نکردن مسایل اخلاقی و تبلیغات غیر اخلاقی در این گپ برخورد خواهد شد و علاوه بر ریمو کردن فرد خاطی اسپم هم خواهد شد.

ما برای راحتی یک تبادل خانم ها درست کردیم که هرکی محصول و پیجی داره در اون به اشتراک بگذاره تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند یا باعث افزایش بازدید شود. از فرستادن رگباری (پشت سرهم) پیام جدا خودداری کنید چرا که اگر ریمو بشید دیگر راه بازگشتی نخواهید شد.

یک بات 24 ساعته مواظب گپ است و با مسایل غیراخلاقی و افراد اسپم کننده برخورد میکند

نمونه گروههای بانوان که میتوانید عضو شوید

گروه آشپزی ، گروه چت بانوان ، گروه شیرینی پزی ، گروه بافتنی ،گروه قلاب بافی ، گروه خیاطی ، گروه مد و آرایش ، گروه آرایشی ، گروه هنری ، گروه خانه داری ، گروه پزشکی زنان ، گروه تلگرام خانمهای متاهل ، گروه روانشناسی ، گروه بانوان ماه بانو ، گروه زیبایی تلگرام ، گروه تبادل لینک بانوان و …

لینک عضویت در گروه خانم ها تلگرام

شما میتوانید از طریق دکمه زیر در گروه زنانه ما عضو بشید همچنین اگر دکمه زیر کار نکرد می‌توانید آیدی banovangroup@ را در تلگرامتون سرچ کنید و به سوپرگروه ما بپیوندید.


  • لیست گروههای تلگرام و ببینید
  • صحت عملکرد این کانال یا گروه توسط ما تایید نمی‌شود. پس مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیریم.
  • در صورت خرابی لینک و مشاهده موارد غیرمجاز کشورمان، از طریق “فرم خرابی لینک” اطلاع دهید.
  • اگر گفتگو یا کانالی دارید برای انتشار آن در سایت ما از فرم ثبت لینک در گوگل” اقدام کنید.
پیمایش به بالا