پخش سراسری آهنگ در کانال‌های تلگرام {با هزینه مناسب}

پخش موزیک در تلگرام

تلگرام با وجود سوپرگروهها و کانال های متعدد و بسیار زیاد و سرانه افزایش بازدید بالا از مطالب چنلها و گروهها اکنون به عنوان پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی در ایران شناخته میشود و فایل های زیادی در آن رد و بدل میشود. با وجود گستردگی و بزرگی این مسنجر بهترین مکان برای پخش آثار هنری خود است و میتوانید هر نوع اثر هنری مانند عکس فیلم و موزیک را در آن پخش کنید تا هزاران نفر ببینند. خوانندگان و نوازندگانی هم که جدیدا اثری تولید کرده اند و میخواهند آن را در بین مردم پخش کنند میتواند به سراغ تلگرام بروند و انتشار موزیک خود در بین کاربران محبوبیت خود را بیشتر کنند.

سایت ما با داشتن هزاران سوپرگروه و کانال های متعدد یکی از بهترین مکان ها برای انتشار موزیک شما میباشد و در مدت زمان کوتاهی موزیک شما در شلوغترین و بزرگترین گروههای تلگرامی به صورت انبوه فرستاده میشود تا در معرض دید هزاران نفر قرار گیرد و مطمن باشید خیلیا اقدام به دانلود و گوش کردن موزیک شما میکنند اگر از آهنگ شما خوششون بیاد برای دیگران هم فوروراد میکنند و به این ترتین بین هزاران نفر دیگر دست به دست میچرخد و این عامل اصلی برتری تبلیغ در تلگرام است که نسبت به گذاشتن آهنگ در سایت ها میتونه مفیدتر باشد

پخش آثار به دو صورت تعداد کم و انبوه انجام میشود و در دو نوع گروه و کانالی انجام میشود و فقط و فقط بر اساس بازدید صورت میگیرد.

انتشار در گروهها:

20 تا 25 هزار بازدید (حدود 2000 گروه ) – 40 هزار تومان

30 تا 35 هزار بازدید (حدود 3000 گروه) – 60 هزار تومان

40 تا 50 هزار بازدید (حدود 5000 گروه ) – 80 هزار تومان

انتشار در کانال ها :

100 هزار بازدید – 240 هزارتومان

200 هزار بازدید – 450 هزارتومان

500 هزار بازدید – توافقی

1 میلیون بازدید – توافقی

برای کسب اطلاع بیشتر و هماهنگی با ما تماس بگیرید

پیمایش به بالا