بازی تلگرام آنلاین با قابلیت دونفره و گروهی

بازی تلگرام

تا حالا میدونستید که تو تلگرام میتونید انواع بازی آنلاین را دو نفره و چند نفره بدون نصب هیچ برنامه ای با ربات انجام دهید؟ جالبه نه! بازی هایی مانند اطلاعات عمومی ، دوز ، منچ ، چالش ، اسم فامیل ، نقطه خط ، قارچ ، حکم ، گرگینه ، سنگ کاغذ قیچی ، ماشین و …

شاید خیلیا ندونن که تلگرام بازی های جذابی دارد که بدون نیاز به نصب قادر هستید اونهارو بازی کنید و سرگرم شوید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قابلیت بازی و ربات های گیم سال قبل عرضه شده است که ما تصمیم گرفتیم که نگاهی به این گیم ها داشته باشیم و تعدادی از بازی ها را معرفی کنیم که امیدوارم لذت ببرید.

روش اجرای بازی تلگرام

وارد gamebot@ شوید و پس از استارت کردن این بات روی Play with friends را بزنید و یک گفتگو را انتخاب کنید تا بازی را در اون به اشتراک بگذارید.

بازی تلگرام

در اینجا شما باید یکی از سه بازی را انتخاب کنید و میبینید که در گروه قرار میگرد و میتونید شما و دوستانتون اونو بازی کنید و رکوردهای خود را تماشا کنید.

بازی تلگرام گروهی

مثلا در بازی LumberJack مردی تبر به دست را مشاهده میکنید که باید درخت و پشت هم کوتاه کنه و جای خالی بدید که به شاخه ها برخورد نکنید. هر چی بیشتر بتوانید پیش بروید امتیاز شما بیشتر میشود

ربات GAMEE

بازی های جذاب دیگری هم وجود دارد که میتونه سرگرم کننده باشد و لحظات خوشی را برای شما رقم بزند. خوبی این بازی ها اینه هم چند نفره میشه و هم نیازی به نصب هیچ برنامه ای نیست، و از درون خود تلگرام انجام میشود.

ربات gamee تلگرام

شما برید در گفتگویی یا گروهی عبارت gamee@ را تایپ کنید و یک خط فاصله بزارید و دهها بازی برای شما آماده است که با کلیک روی هرکدوم میتونید بازی کنید.

ربات بازی

این بازی های بر اساس HTML5 توسعه داده شده و نیاز به دریافت هیج نسخه نصبی نخواهد بود. برای اجرای این گیمها نیاز به اندروید 4.4 به بالا و آیفون 4 به بالا دارید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا