خانه » تلگرام » خرید ممبر اد اجباری برای کانال | پنل اد اجباری با ریزش کم

خرید ممبر اد اجباری برای کانال | پنل اد اجباری با ریزش کم

ممبر اجباری برای کانال

اد ممبر اجباری چیست و ممبر اجباری (جوین اجباری) چه فایده ای دارد، اجباری ها مانند هیدن سایلنت و با بازدید هستند و با خرید پنل اد اجبار میتوانید ممبراتونو به طور چشم گیری ارتقا دهید.

در روش افزایش اجباری ممبر تلگرام کاربران بعضی برنامه ها یا اپلیکیشن ها به طور مستقیم و بدون اطلاع از محتوای کانال مورد نظر عضو آن میشوند ، سپس این کاربرا تصمیم میگیرند که در چنل شما بمانند یا اینکه بروند. خب همانطور که گفته شده چون اختیاری در ورود ندارند پس طبیعی است که ریزش بالایی داشته باشد.

اد اجبار چه فایده ای دارد

روش اد اجباری هم فایده دارد و هم عیب هایی دارد که مهمترین نقص اون ریزش زیاد و مهترین فایده اون ارزان بودن و جذب زیاد است که برای پرکردن سریع کانال بسیار بسیار خوب است. این روش ممبرگیری بیشتر مناسب کانال های بزرگ بوده و برای جبران کردن ریزش ممبر ها استفاده میشود و به حفظ اعتبار کانال کمک میکند، همچنین اگر کسی میخواد سریع اعضاش زیاد بشه هم این روش توصیه میشود.

به هیچ وجه اعضای ورودی فیک نیستند و هرکدام یک شخص واقعی هستند که جویین میشوند، مثلا شما 20 هزار اد اجباری بخرین طی مدت کوتاهی 20 هزار نفر بدون اطلاع وارد میشوند و وقتی که این اعضا متوجه بشن که در کانال شما هستند اونایی که خوششون بیاد ماندنی شده و اونایی که علاقه ای ندارند هم بیرون میروند.

نکات مهم درباره اد اجباری تلگرام

این روش برای کانال های سرگرمی و فان و خبری بهتر است و مناسب کانال های فروشگاهی نیست، چون امکان اینکه این اعضا خرید کنند کم است ولی اگه قصد پرکردن ظرفیت را دارید میتونید برای هر چنلی سفارش دهید.

ریزش در این روش بالاست، چون که بی اطلاع عضو میشوند و ویو پست ها نسبت به روش اختیاری کمتر است، همچنین ماندگاری اعضا بستگی به کانال دارد. سفارش شما پس از ثبت در همان روز انجام میشود.

حداقل سفارش 5k و حداکثر هم بستگی به ظرفیت ما دارد که روز به روز در حال افزایش است. برای خرید ممبر اجباری با پشتیبانی ما در ارتباط باشید

اد اجباری معمولی

در روش معمولی کاربران بدون آنکه خبر داشته باشند وارد کانالتون میشوند و پیام شما عضو این کانال شده اید برای کاربران نمایش داده میشود. طبیعتا ریزش بالایی در پی خواهد داشت.

اد اجباری سایلنت

دقیقا مانند معمولی است ولی تفاوتش اینه که پیام شما عضو این کانال شدید برای کاربران ورودی نمایش داده نمیشود و نسبتا ریزش کمتری دارد

اد اجباری هیدن

در هیدن کانال شنا برای کاربران مخفی می شود و آنها متوجه حضور در کانال نمی شود و طبیعتا بازدید پستهای شما تغییر زیادی نمیکند ولی با توجه به ریزش کمتر نسبت به دو روش قبلی و واقعی بودن اعضا این روش مشتری های بیشتری دارد.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا