گروه پرسش و پاسخ مسائل زناشویی در تلگرام و واتساپ و روبیکا

خانه » گروه تلگرام | بزرگترین لینکدونی فعال 💬 (Telegram Group) » گروه پرسش و پاسخ مسائل زناشویی در تلگرام و واتساپ و روبیکا
گروه پرسش و پاسخ مسائل زناشویی

سه گروه مخصوص پرسش و پاسخ مسائل زناشویی در سه پیامرسان پرطرفدار داخلی برای شما زوج های عزیز قرار داده شده است. این گروه برای بررسی عوامل موثر در بهبود زندگی زناشویی و سوال و جواب کاربران هست.

در این گروه مشاور و همچنین اعضای فعال زیادی حضوری دارند که به شما کمک میکنند تا مشکلات خود را حل کنید. مزیت این گروه ها این هست که شما یک مشاوره رایگان دریافت می‌کنید که میتونه تو زندگی خیلی به کمک شما بیاد.

توضیحی کوتاه در مورد روانشناسی و مسائل زناشویی

روانشناسی به عنوان علمی که به مطالعه رفتار و فرایندهای ذهنی انسان می‌پردازد، در حوزه زندگی زناشویی نقش بسیار مهمی دارد. مشاوره زناشویی به عنوان یکی از رشته‌های روانشناسی، به کمک رفع مشکلات زناشویی و بهبود روابط زناشویی می‌پردازد.

مسائل زناشویی می‌تواند شامل مواردی مانند مشکلات جنسی، افت فریبندگی، بی‌ثباتی روابط، بی‌ارتباطی، مشکلات در تعاملات خانوادگی و … باشد. در این موارد، مشاوره زناشویی به عنوان یک راهکار مؤثر می‌تواند کمک کند.

مشاوره زناشویی شامل مشاوره فردی و یا زوجی است. در مشاوره فردی، شخص با مشاور به صورت یک به یک مشکلات خود را مطرح می‌کند و مشاور سعی می‌کند به او کمک کند تا این مشکلات را حل کند. در مشاوره زوجی، دو نفر به همراه مشاور با هم مشکلات را مطرح می‌کنند و مشاور با رویکرد تیمی سعی می‌کند به رفع مشکلات کمک کند.

در مشاوره زناشویی، مشاور با استفاده از تکنیک‌های مختلفی از جمله تحلیل روابط، مهارت‌های ارتباطی، نظریه پیوستگی، تحلیل رویا و … به افراد کمک می‌کند تا با توجه به نیازهایشان، مشکلات خود را حل کنند و روابط بهتری با همکاران زندگی خود داشته باشند.

عضویت در گروه های زناشویی

شما برای عضویت در گروه زناشویی باید طبق پیامرسانی که از اون استفاده می‌کنید، روی دکمه های زیر کلیک کرده و عضو گروه شوید.

لینک ها به دستور سازنده گروه حذف شد


  • لیست گروههای تلگرام و ببینید
  • صحت عملکرد این کانال یا گروه توسط ما تایید نمی‌شود. پس مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیریم.
  • در صورت خرابی لینک و مشاهده موارد غیرمجاز کشورمان، از طریق “فرم خرابی لینک” اطلاع دهید.
  • اگر گفتگو یا کانالی دارید برای انتشار آن در سایت ما از فرم ثبت لینک در گوگل” اقدام کنید.
پیمایش به بالا