عمل لابیاپلاستی یا زیبایی واژن + هزینه و روش انجام کار

خانه » رپورتاژ » عمل لابیاپلاستی یا زیبایی واژن + هزینه و روش انجام کار
عمل لابیاپلاستی

بعضی از بانوان لابیاهای بزرگی دارند و از ظاهر واژن خود راضی نیستند. در بعضی موارد نیز به دلایلی مانند رابطه جنسی و زایمان، لابیاها به‌ویژه لابیای داخلی، شکل خوب خود را از دست می‌دهند و کشیده و نامتقارن می‌شوند. در چنین حالتی ممکن است خانم بخواهد از عمل جراحی زیبایی و ترمیمی لابیاپلاستی برای زیباسازی واژن خود استفاده کند.

از مهمترین کارهایی که قبل عمل لابیاپلاستی باید انجام بدید، تامین هزینه عمل، پیدا کردن یک دکتر خوب و با نمونه کار از قبل و بعد عمل هست که بتوانید با اطمینان بیشتر سراغ این نوع جراحی بروید. از دکتر بخواهید عکس های واقعی عمل لابیاپلاستی، فواید و عوارض لابیاپلاستی را به شما ارائه دهد.

مزایای عمل لابیاپلاستی

  • کاهش اندازه و بیرون زدگی لابیا ماژور (لب های خارجی واژن)
  • بافت واژن خود را به شکلی براق‌تر و ظریف‌تر که متناسب با لابیا ماژور (لب‌های خارجی واژن) است، تغییر دهید.
  • با پوشیدن لباس هایی مانند کتانی بیکینی، شورت و شلوارهای ورزشی تنگ احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.
  • کاهش یا از بین بردن ناراحتی فیزیکی.
  • رضایت جنسی خود را افزایش دهید.
  • تصویر و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

لابیاپلاستی چگونه انجام میشه؟

چین‌های اضافه ای که دور کلیتوریس را احاطه کرده توسط برش لیزر به ظرافت خاص بریده میشود، که در بعضی از افراد این جراحی همراه با لابیاپلاستی قابل انجام است. خانم هایی که به دلیل بزرگ بودن لبه های واژن دچار مشکل یا ناراحتی شده اند، ممکن است بخواهند لابیاپلاستی را برای لابیا مینور (لبه های کوچک واژن) انجام دهند. شاید برخی مایل به لابیاپلاستی ماژور (عمل لابیا بزرگ و بیرونی واژن) باشند.

لابیاپلاستی با لیزر انجام میشود که بدون درد و کمترین میزان خونریزی می‌باشد. این جراحی سرپایی در مطب انجام میشود و چون این جراحی با دستگاه لیزر و پلاسما انجام میشود، بدون شک کمترین تعداد بخیه و بدون عارضه خواهد بود و از نظر ظاهری نتیجه بسیار زیباتری به نسبت جراحی با قیچی دارد.

دوران نقاهت لابیاپلاستی چقدره؟

بلافاصله بعد از جراحی از مطب خارج می‌شوید و به راحتی راه میروید. فقط دو روز نیاز به استراحت در منزل میباشد و پس از آن به کارهای روزمره بپردازید. بخیه ها نیاز به کشیدن ندارد و طی دو ماه کاملا بخیه ها جذب شده و اثاری نمیماند.

مراقبتها‌ی بعد جراحی در قالب نسخه به شما تحویل داده میشود.

لابیاپلاستی چه زمانی توصیه می‌شود؟

ظاهر واژن و اندام تناسلی خارجی در افراد مختلف متفاوت است و پوست به طور طبیعی می تواند با گذشت زمان، نوسانات وزن، بارداری و آسیب کشیده شود. سایز لابیا و سینه ها پس از سن بلوغ تغییر می کند و فرم و شکل بالغین را به خودش می گیرد ، بنابراین اگر تقاضای جراحی لابیاپلاستی دارید بهتر است که حتما سن 18 سال شما به اتمام برسد و پس از این سن جراحی لابیاپلاستی انجام شود

معرفی دکتر برای عمل

پزشکان زیادی این عمل را انجام میدهند ولی خب شما نباید سراغ هرکسی بروید. شما نیاز به یک پزشک ماهر دارید تا به بهترین روش کار را برای شما انجام دهد. عکس قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی براتون بفرسته و به شما تضمین بده که بهترین کار را براتون انجام دهد.

برای ارتباط با پزشک به آیدی مقابل در تلگرام پیام بدید = Hymn_admin@

پیمایش به بالا