کانال خرید و فروش اکانت آریایی شاپ

خانه » کانال تلگرام | کانال های فارسی 📣 (Telegram Channel) » کانال خرید و فروش اکانت آریایی شاپ
کانال اریا شاپ

کانال فروشگاه آریایی شاپ در خدمت شماست.

اکانت پابجی موبایل

وقتی این بازی شروع می شود، همزمان 100 اکانت پابجی موبایل به همراه چتر نجات به همراه دوستان و دشمنانشان برای پیروزی در جزیره اورانگل آغاز می شود. بازیکنان با مشخص کردن مناطق فرود خود، در مساحتی به مقدار 64 کیلومتر مربع در سراسر جزیره پخش می شوند. به محض لمس زمین، بازی غارت شروع می شود، به همین خاطر خرید اکانت پابجی توصیه می شود.

هیجان اولیه پابجی، در حالیست که همه به دنبال بهترین سلاح ها در سراسر نقشه هستند. زمین مملو از سلاح، وسایل نقلیه، قایق و تجهیزات پیشرفته است. هر بازیکن با گذشت زمان به یک منطقه بازی کوچکتر وارد می شود و به جنگ با دشمنان خود می پردازد، این بازیکنان تلاش می کنند که به عنوان آخرین شخص زنده بجنگند یا مخفی شوند.

عضویت در کانال خرید و فروش اکانت

برای عضویت روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس در چنل عضو شوید.

خرید اکانت پابجی کامپیوتر و لپتاپ

Unreal Engine ضمن حفظ گرافیک در سطح بالا، تلاش می کند تا هیجانی که در کامپیوتر وجود دارد، برای تلفن های همراه شما به ارمغان می آورد. خرید اکانت پابجی کامپیوتر و لپتاپ یکی از این موارد است، جهت دریافت جزئیات دقیق بازی عبارتند از: زمینی بزرگ (که آرزوی هر پلیر اکشن است)، اسلحه خانه مرگبار که شامل: اسلحه گرم، سلاح سنگین، انواع مواد انفجاری و تجهیزات ضروری و اولیه است.

نحوه خرید بازی Pubg موبایل

فروشندگان ما اکانت Pubg Mobile را در 2 سیستم iOS و Android ارائه می دهند. آگهی را که می خواهید بخرید، انتخاب کنید ، بدون نیاز به ثبت نام با قیمت مقرون به صرفه ترین اقدام به پرداخت نمایید. بعد از پرداخت، کارها به صورت خودکار، توسط ادمین پشتیبان سایت انجام، سپس از طریق اس ام اس یا تماس تلفنی آگهی را به شما تحویل خواهیم داد.

در برخی موارد تحویل فوری نخواهد بود، چراکه در برخی موارد فروشنده آنها را با تاخیر ارسال می کند. به محض دریافت این اطلاعات، اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد. اکیداً توصیه می کنیم تمام اطلاعات حساب (از جمله نام، آدرس ایمیل، گذرواژه و… را حفظ کرده و اکانت فیسبوک مالک قبلی را قطع کنید) تا حساب خود را ایمن نگه دارید.

بازی های آگهی شده توسط فروشندگان سایت، در انواع سطح، لیگ های بالا و پایین، تاپ لیست، موارد قفل ویژه هستند که با مقدار کمی جستجو تمامی این موارد را خواهید یافت. حساب هایی وجود دارند که دارای لول 40 یا بالاتر هستند که می توانند به شما این امکان را بدهند تا با بازیکنان بسیار ماهر روبرو شوید.

فقط در طی چند ماه ، فروشندگان سیستم عامل ما در هر دو حالت Solo ، Duo و Squad حسابهای خود را در هر دو طبقه Plato و Diamond Tiers ارائه می دهند. با اکانت هایی از این دست مطمئناً برتری خواهید داشت. نه تنها در رتبه بندی پروفایل اکانت خودتان، بلکه در برابر دوستان همیشه بهترین خواهید بود. علاوه بر این موارد، هنگامی که از هواپیما به بیرون می پرید، شما یک قهرمان خواهید بود!

  • صحت عملکرد این کانال یا گروه توسط ما تایید نمی‌شود. پس مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیریم.
  • در صورت خرابی لینک و مشاهده موارد غیرمجاز کشورمان، از طریق “فرم خرابی لینک” اطلاع دهید.
  • اگر گفتگو یا کانالی دارید برای انتشار آن در سایت ما از فرم ثبت لینک در گوگل” اقدام کنید.
پیمایش به بالا