پاك كردن تاريخچه استيكر تلگرام

برای حذف و پاك كردن تاريخچه استيكر تلگرام از سرور تلگرام در آیفون و اندروید با ما همراه باشید..

یکی از دلایلی که باعث میشود ما تاریخچه استیکر های تلگرام را از روی سرور او پاک کنیم این است که شاید مواقعی استیکری را اشتباهی فرستاده و یا یک استیکر نامناسب را برای کسی فرستادیم و حالا می‌خواهیم آن را حذف کنیم. پس از اینکه استیکرو برای آن شخص Send کردیم در هیستوری ما استیکر برای همیشه خواهد ماند و اگر شخصی دیگری از تلگرام ما استفاده کنند حتما آن استیکرو در هیستوری خواهد دید و شاید این برای ما بسیار بد باشد و بخواهیم آن استیکر را برای همیشه از هیستوری تلگرام پاک کنیم.

استیکر ها در واقع همان ایموجی های هستند که به صورت بسیار زیبا و گرافیکی و در موضوعات گوناگون قابل استفاده است، استیکر ها در پیامرسان های دنیا موجود است و همانطور که می‌دانید در پیام رسان محبوب ما ایرانی ها یعنی تلگرام هم بسیار بسیار کاربردی و تخصصی تر قابل استفاده است. کاربران تلگرامی علاوه استیکر های پیش فرض موجود می‌توانند با هرگونه تصاویری استیکرهای شخصی خود را درست کرده و در محیط‌های گفتگو و گروه‌ها استفاده کنند.

ما روزانه در گروهها و گفتگوهای زیادی از استیکرهای استفاده می کنیم و پس از استفاده زیاد از آنها در تاریخچه تلگرام ما برای همیشه خواهد ماند که علاوه بر شلوغی زیاد گاهی بنا به دلایلی میخواهیم یک پک را برای همیشه ریمو کنیم. برای آموزش پاك كردن تاريخچه استيكر تلگرام به ادامه مطلب توجه کنید…

 

حذف استیکر های نصب شده بر روی تلگرام

برای پاك كردن تاريخچه استيكر تلگرام ابتدا وارد Telegram یا موبوگرام خود شوید و در بخش Settings یا تنظیمات به قسمت مسیج رفته و در آن استیکر را انتخاب کنید

 

حذف تاریخچه استیکر

 

سپس استیکرهایی که شما در اختیار دارید و از آنها استفاده میکنید در این قسمت نمایش داده خواهد شد که می توانید با انتخاب سه نقطه کنار استیکر و سپس Remove یا پاک کردن اونو برای همیشه از هیستوری خود پاک کنید. اگر تاریخچه استیکر تلگرام پاک نشد حتما کش تلگرام خود را پاک کنید و چند تا استیکر جدید برای گروهی یا شخصی ارسال کنید تا از قسمت استیکرهای استفاده شده برای همیشه حذف شوند.

 

حذف استیکر از سرور تلگرام

 

حذف استیکر فرستاده شده

برای حذف استیکر فرستاده شده در تلگرام براحتی میتوانید روی Sticker لمس طولانی کنید و از قسمت بالا علامت سطل آشغال و بزنید، سپس در پنجره باز شده تیک رو بزنید تا هم برای شما و هم برای اون طرف پاک بشه. اگر تیک را نزنید فقط برای شما پاک میشه و در چت طرف مقابل همچنان باقی میماند.

 

 

حذف استیکر از سرور تلگرام

برای اینکه یک پک را برای همیشه از روی سرور تلگرام حذف کنید باید حتما خودتان سازنده اون باشید و به هیچ وجه نمیتوانید پکی که شخص دیگری اونو ساخته را حذف کنید. پس اگر شماره ای که با اون پک را ایجاد کردیده اید را دارید به بات [email protected] رفته و سپس استارت کنید و سپس دستور delpack/ را بزنید و از میان پک ها اونی که میخواهید را انتخاب و ریمو میکنید و با اینکار اون پک از روی همه گوشی ها پاک خواهد شد.

 

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات