دانلود تلگرام بلاک چین Telegram Blockchain

دانلود تلگرام بلاک چین Telegram Blockchain

حتما این روزها در گروه ها دیده اید بحث دانلود تلگرام بلاک چین Telegram Blockchain است که این ورژن و نسخه مشتاقان زیادی هم دارند که با نصب اون از دست محدودیت ها راحت شوند. بلاکچین تلگرام چیست و کی میاد و برای دانلود نسخه بلاک چین تلگرام در اندروید و آیفون (ios) از کجا اقدام کنیم.

از آنجایی که تاریخ زمان عرضه بلاک چین معلوم نیست توصیه میکنیم که به هیچ وجه هیچ نسخه ای و به غیر از اپ استور و گوگل پلی دانلود نکنید چون به راحتی میتوانند شمار را آلود به بدافزار و ویروس کنند و امنیت تلگرام شما به خطر بیفتد. تلگرام اصلی با تغییر آی پی امنیت آن خیلی بیشتر از این گونه برنامه های مثلا بلاک چین است، در ادامه با هم به بررسی نسخه بلاک چین میپردازیم تا جواب همه سوالات خود را دریافت کنید.

بلاک چین تلگرام کی میاد

بلاک چین برای ارزهای دیجیتال به کار می رود و چون تلگرام قرار است ارز دیجیتال خود را ارائه دهد میگویند این پیامرسان بر روی بستر Blockchain میرود و این ربطی به دور زدن فیلترینگ ندارد، البته شاید پاول دورف بخاطر تعداد زیاد کاربرانش در کشور ایران یک نسخه تلگرام ضد فیلتر ارائه بدهد ولی بعیده با اومدن Blockchain به رفع محدودیت ها پایان دهد، توجه کنید اگر پاول دورف بخواهد چنین کاری کند حتما در توییتر خو دیک پست درباره موضوع فوق میزاره که همه مطلع شوند ولی تا این لحظه هیچ توییتی در اینباره منتشر نشده است

نصب تلگرام بلاک چین

در روز های اخیر یک برنامه چینی (سنگاپور) به اسم BiYong (بیانگ) در کانال ها و گروهها پخش شده و میگفتند که این اولین نسخه بلاکچین است که دو نسخه آی او اس و اندروید در سایتش قرار داده است. همانطور که توضیه کردیم این برنامه معلوم نیست توسعه دهندگانش کیا هستن و هدفشان چیست و اگرم قابلیت دور زدن محدودیت ها را داشته باشد، اصولا شایعه برای دانلود تلگرام بلاک چین Telegram Blockchain زیاده که باید خیلی مراقب باشید. نسخه های زیر و تلگرام دی آر هیچ ارتباطی به شرکت تلگرام ندارند

ما لینک دانلود و فقط محض اطلاع و تست قرار دادیم و توصیه میکنیم اگر اطلاعات مهمی دارید به صروت دائمی از اون استفاده نکنید زیرا اصلا معلوم نیست سنگاپور چرا این برنامه و ساخته و هم اینکه متاسفانه زبانش نه انگلیسی میشه و نه فارسی و برای کاربران غیرچینی بسیار آزار دهنده است. چون نسخه اندروید در گوگل پلی نیست ما هم در اینجا قرار نمیدهیم ولی در سایت BiYong میتوانید نصبش کنید.

download telegram blockchain

دانلود نسخه بلاک چین برای Ios

دانلود تلگرام بلاک چین (نسخه جدید)

دانلود تله پلاس

این برنامه هم از نسخه های پیشرفته که به تازگی در کشور چین منتشر شده و سرور های آن در کشور آلمان قرار دارد که بسیار با سرعتتر از مشابه های داخلی است که میتوانید از طریق لینک های زیر نصب کنید

مشخصات

– تماس آنلاین
– جدا کردن کانال ها و گروه ها و چت ها
– بخشی از متن را پست کپی کنید
– ضبط صدا / صدای ناشناس
– مشاهده کل پست کاربر در گروه
– شناسه منحصر به فرد کانال ها / گروه ها / کاربران را ببینید
– مخفی کردن در حال تایپ …
– حذف اعضای حذف شده در گروه
– سازگار با Android P

دانلود Teleplus

همانطور که قبلا گفتیم پیشنهاد ما فقط نصب نسخه اصلی است و این هارو برای تست قرار دادیم و هیچ مسولیتی در قبلا آن ها نداریم.

در گروهها دیده شده با وعده های دروغین ویروس در قالب تلگرام ضد سانسور-بلاکچین فعالیت میکند و درحال گسترش بین گوشیهای اندروید هست! این بدافزار کنترل گوشی شما را میگیرد و به اطلاعاتتان دسترسی پیدا میکند. فقط و فقط از گوگل پلی و منابع معتبر فایل دانلود کنید.

اشتراک در
اطلاع از
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا