حذف پیج اینستاگرام | کامل دائمی و موقت آسان

حذف پیج اکانت اینستاگرام

چگونه پیج اینستا را حذف کنیم، درصورتی که بخواهید پیج اینستاگرام خود را کامل دیلیت کنید به صورتی که دیگه قابل مشاهده نباشد با ما همراه باشید. حذف اکانت اینستاگرام هم به صورت موقت و هم دائمی امکان پذیر است. برای دی اکتیو موقت صفحه و یا پاک کردن همیشگی باید شماره موبایل آیدی و رمز خود را در اختیار داشته باشید. انجام اینکار بدن داشتن پسورد امکانپذیر نیست، چون شما باید صاحب پیج باشید.

این آموزش برای همه گوشی ها اندروید آیفون، ویندوز فون فرقی نداره و ورژن جدید و قدیم هم مهم نیست چون از طریق مرورگر انجام میشود.

همانند تلگرام در داخل اپ اینستاگرام چیزی به نام دلیت اکانت وجود ندارد و شما برای اینکه بتونید پیج خود را حذف کنید نیاز به یک سایت کمکی دارید. اگر پسورد خود را نمیدونید باید ابتدا اونو بدست بیارید. در ادامه با نحوه انجام کار آشنا خواهید شد و براحتی میتوانید صفحه خودتونو پاک کنید.

آموش حذف پیج اکانت اینستاگرام دائمی

خب باید با مرورگر گوشی یا کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید. برای ورود به سایت به لینک زیر مراجعه کنید

ورود به سایت حذف کردن پیج تلگرام

پس از ورود اگر با صفجه زیر مواجه شدید باید آیدی و پسورد خود را وارد کنید. پس از لاگین شدن مستقیم به صفحه حذف منتقل میشوید. بدون دانستن پسورد خود نمیتوانید اینکارو انجام دهید. پس حتما باید پسورد خود را داشته باشید.

حذف پیج اینستاگرام

خب پس از اینکه به درستی وارد اکانت خود شدید در این صفحه به شما میگه که به چه علت میخوایین اکانت خود را پاک کنید

دلت کردن اینستا

در بخش Why are you deleting your account از منوی کشویی Something else را بزارید و در کادر پایینی پسورد اکانت خود را وارد کنید و دکمه قرمز رنگ Permanently delete my account را بزنید و کارتمام است.

حذف کردن اینستا

پیج اینستاگرامی شما بدرستی حذف شده است و دیگر قابل مشاهده نمیباشد.

توجه کنید وقتی حساب خود را حذف کردید، اگر تصمیم دارید که بعداً یک پیج اینستاگرام دیگه ای بسازید، نمی توانید با همان نام کاربری ثبت نام کنید. و در صورت حذف از روش بالا برای همیشه اطلاعات شما پاک میشود و قابل بازیابی نیست.

نحوه غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

اما شاید میخوایین یک مدتی استراحت کنید و یا در اینستا مخفی بشید، خوشبختانه اینستاگرام این امکان و به شما میدهد که موقتا حساب خود را غیرفعال کنید و می توانید و دوباره فعال کنید.

برای دی اکتیو موقت از طریق مرورگر وارد اینستای خود شوید و طبق تصویر زیر روی Edit Profile کلیک کنید

حذف موقت اینستاگرام

حالا در پایین صفحه Temporarily disable my account را انتخاب کنید

حذف موقتی اینستا

در این صفحه از شما مپرسه علت ترک موقت شما چیه که از منوی کشویی یک گزینه را انتخاب کنید، در پایینش هم پسورد اکانت خودتون وارد کنید.

پس از درج گذرواژه گزینه غیرفعال کردن موقت حسابتان ظاهر می شود و رویTemporarily Disable Account بزنید تا حساب شما غیرفعال شود

چگونه اکانت اینستا را پاک کنیم

با غیرفعال کردن حساب چی اتفاقی میفتد

با انجام اینکار حساب کاربری شما از همه پنهان میشود و در صورت سرچ هم پیدا نخواهید شد تا زمانی که دوباره وارد سیستم شوید. هر وقت آماده بودید که مجدد وارد اکانت بشید فقط کافیه که دوباره وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
ممنونم اتون
ممنونم اتون
1 سال قبل

ممنونم ازتوون

Scroll to Top