تلگرام بتا چیست؟ Telegram Beta اندروید و ایفون

تلگرام بتا چیست؟ Telegram Beta

ویژگی های نسخه تلگرام بتا چیست؟ Telegram Beta با نصب و دانلود تلگرام بتا جدید اندروید، ایفون و کامپیوتر قبل از انتشار ورژن اصلی از امکانات جدید اون بهره مند میشوید تفاوت تلگرام و تلگرام بتا چیست.

بتا نسخه اولیه‌ یک برنامه است که قبل ورژن نهایی ریلیز میشود. روند توسعه‌ نرم‌افزار هر چه بیشتر جلو بره نشان‌ دهنده‌ کاملتر و پایدارتر شدن اون است. این کار بستگی به سیاست‌ های توسعه‌ دهندگان دارد و بعضی شرکت ها ممکنه نسخه‌ اولیه هم منتشر نکنند و مستقیم نسخه‌ رسمی رو منتشر کنند که تلگرام و تلگرام ایکس نسخه بتا ارائه میدهند.

دانلود تلگرام بتا برای کامپیوتر

برا نصب نسخه های بتا در تلگرام دسکتاپ وارد Settings و سپس Advanced شوید. بیایین پایین و تیک گزینه Install beta versions را بزنید تا از این به بعد قبل انتشار نسخه اصلی از ورژن beta استفاده کنید.

دانلود نسخه بتا تلگرام برای کامپیوتر

فرق تلگرام اصلی با بتا چیست

در واقع این همان نسخه رسمی میباشد که توسط توسعه دهندگان این کمپانی ساخته شده است و برای تست کردن آپدیت ها قبل ارائه نسخه نهایی ارائه میشود. هیچ فرقی بین ورژن اصل و بتا نیست و زیاد در پی این نسخه نباشید چون خود شرکت قبل ارائه آپدیت جدید نسخه beta را منتشر میکند که باگ ها را شناسایی و برطرف کند.

با یک مثال به شما توضیح خوهیم داد که ورژن بتا چی هست، فرض کنید یک قابلیت مثل پروکسی تلگرام به آن اضافه شده است و شرکت برای اینکه بفهمه این قابلیت به خوبی کار میکنه یا نه و چه مشکلاتی داره اونو در بتا ارائه میده و کاربران محدودی اونو نصب میکنند و در گوشی های مختلف با اپراتورهای مختلف اگه باگی داشته باشد رفع شده و در نسخه نهایی دیگه مشکلی وجود نخواهد داشت

نصب نسخه بتا برنامه های اندروید

عده ای دوست دارند که سریعا اپدیت کرده و از قابلیت های جدید بهره مند شوند و اگر Beta را نصب کردند میتوانند بعد مدت کوتاهی اونو بروزرسانی کنند، با بروزرسانی تلگرام نسخه بدون باگ نصب شده و شما میتوانید از تمام امکانات جدید بهره مند شوید.

تلگرام بتا اندروید

برای دانلود در گوشی اندرویدی ها وارد فروشگاه گوگل پلی شده و در بخش My apss & games به سربرگ Beta بروید و اگر اپی موجود باشه میتوانید اونو نصب کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات