تبدیل عکس به استیکر تلگرام | روش آسان و کاملا رایگان

روش تبدیل عکس به استیکر تلگرام

حتما در گفتگوهای مختلف دیده اید که استیکر های گوناگونی با اشکال مختلف موجود است که خود کاربران با برنامه تبدیل عکس به استیکر تلگرام اونارو با روش های مختلف ساخت اند. همچنین ربات تبدیل عکس به استیکر که با هر تلگرام و موبوگرام و .. و با هر گوشی چه اندروید و چه آیفون و کامپیوتر که براحتی هر عکس را به استیکر تبدیل کنید.

ما در اینجا به شما یاد میدهیم که چگونه عکس های خود را به استیکر تبدیل کنید. اصلا فتوشاپ و پیچدگی ندارد و هرکس خواهد توانست اینکارو براحتی انجام دهد.

 

ربات تبدیل عکس به استیکر

ربات استیکر ساز فارسی تلگرام

یکی از بهترین ربات تبدیل عکس به استیکر و برعکس بات زیر است که پرطرفدارترین ربات استیکر ساز فارسی تلگرام است و دارای قابلیت های متعددی است. با این بات می توانید هر نوع تصویر شخصی و … را بدون هیچ سختی بسازید فقط کافیست ربات زیر را استارت کنید و با محیط فارسی مرحله به مرحله شما را راهنمایی میکند. با کمک این ربات هرعکس jpg , png قابل تبدیل شدن است.

ربات تبدیل عکس به استیکر

 

برنامه تبدیل عکس به استیکر

برای تبدیل عکس به استیکر تلگرام اگر دوست ندارید از بات استفاده کنید میتوانید از برنامه تبدیل عکس به استیکر استفاده کنید که خارج از تلگرام اینکارو انجام میده و شما میتوانید هر نوع عکس و فیلمی و به استیکر مبدل کنید و اونو در گروه ها و کانالها استفاده کنید. البته من پیشنهاد میکنم به هیچ وجه تصاویر شخصی خود را تبدیل نکنید چون دیر راه برگشتی نیست و به هیچ وجه نمیتوانید اونو از سرورهای اصلی پاک کنید.

دانلود برنامه تبدیل عکس به استیکر

 

در دو روش بالا شما فقط میتوانید استیکرهای ساده بسازید ولی اگه قصد دارد به صورت حرفه ای پکیج کامل چنتایی بسازید باید فتوشاپ بلد باشید و اول از همه قبل یادگیری روش های ساخت کمی فتوشاپ یا برنامه های مشابه را آموزش ببینید تا توانایی ویرایش هر تصویری و داشته باشید.

 

 

 

اشتراک در
اطلاع از
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا