آموزش بستن پی وی و قفل کردن چت برای غریبه ها

آموزش بستن پی وی و قفل کردن چت

در حال حاضر امکان بستن پی وی در تلگرام وجود نداره و شما در تنظیمات آن هیچ گزینه ای برای قفل کردن پی وی (PV) نمیبینید. حتما در گروههای این پیامرسان عضو هستید و شاید دلتون میخواهد یجوری بشه که کسی پی وی شما نیاد و برای شما مزاحمت ایجاد نکند، همانطور که گفتیم هیچ گزینه ای برای این کار نیست و افرادی که ریپورت نیستن میتوانند بدون اجازه شما به چت خصوصی شما بیان و به شما مسیج دهند.

حالا که این امکان وجود نداره چگونه پی وییا چت خصوصی را قفل کنیم و چیکار کنیم اصلا کسی به ما پیام نده؟

موقعی که شخصی به شما مسیج میدهد یه به صورت پاپ آپ و یا در صفحه گفتگو های شما ظاهر میشود و تا زمانی که اونو باز نکنید تیک دوم برای طرف مقابل نمایان نمیشود و طرف نمیفهمه که شما دیدن یا نه، حال ما میخواهیم کاری کنیم که اصلا این پیام نیاد. شما دو راه دارید که اینکارو انجام دهید.

1- شخص را بلاک کنید و دیگر پیامی به شما نمیتواند بفرستد. در این روش طرف میفهمه که شما اونو مسدود کردید

2- از برنامه ها مخفی کردن چت تلگرام همانند موبوگرام و تلگراف و … استفاده کنید و چت و مخفی کنید

فعلا آموزش بستن پی وی و قفل کردن چت به صورت صد در صد عملی وجود ندارد ولی اگر برای عدم مزاحمت میخواهید اینکارو کنید که افراد سمج نشن و به شما پیام ندهند اگر برای شما مسیجی فرستادن بودن اینکه بازش کنید رو آن لمس طولانی کنید و سپس پاک کنید، با اینکار طرف باز هم میتونه پیام بده ولی وقته ببینه پیاماش تیک نمیخوره و دیده نمیشه مطمن باشید بعد مدتی بیخیال میشه و دیگه مزاحمت ایجاد نمیکند.

همچنین میتوانید در قسمت بیو یا معرفی بگید که مزاحمت = ریپورت تا افراد غریبه بترسن و به شما پیام ندهند. این ها ترفندهای عادی بوده که مطمنم بسیاری اونو میدونند ولی با همین کارها میتوانید از شر مزاحمان راحت شوید.

اشتراک در
اطلاع از
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا